Bezpečné kurzové sázení on-line s kartou FreePay

FOTBALOVÁ HOREČKA JE TU. ZVYŠTE SI ADRENALIN SPRÁVNOU SÁZKOU. VÍME, JAK NA TO

Sportovní svátek, na který se těší celý svět, se blíží. Fotbalové mistrovství světa je událost, kterou žije snad každý. Kde jinde se sejdou tak talentovaní hráči a takové ikony, jako je Lionel Messi hrající za Argentinu, Christiano Ronaldo skórující za Portugalsko,  Timo Wenner z německého mužstva, argentinský Paulo Dibala, Kylian Mbappé z Francouzského týmu, Neymar da Silva Santos Júnior a Gabriel Jesus z Brazílie , Luis Suarez z Uruguaye, Isco reprezentující španělské barvy a mnoho dalších slavných jmen? Čeká nás fantastická podívaná a vy si můžete fotbalový zážitek ještě zvýšit tím, že si vsadíte na své oblíbené mužstvo. Pocit štěstí a radosti vám vyhraná sázka promění v euforii. Nyní si navíc můžete vsadit bezpečně s dobíjecí platební kartou FreePay Mastercard.

SÁZKY BEZ NUTNOSTI ÚČTU A RIZIKA ZNEUŽITÍ ÚDAJŮ

Stejně jako zápasům předchází tvrdý trénink, každé sázce předchází důkladná analýza šancí, vypsaných kurzů… Kdy jindy si vsadit na základě dobrého uvážení, které zvýší vaše šance na výhru než teď, kdy (bohužel) nesázíme na národní barvy? Čím byste si ale lámat hlavu rozhodně neměli, je starost o bezpečí svých plateb a osobních údajů. Kurzové sázení on-line s sebou totiž nese celou řadu rizik zneužití dat. Proto je vhodné použít takový platební nástroj, který veškerá negativa eliminuje. O to se zaručeně postará dobíjecí platební karta FreePay, díky níž můžete pustit z hlavy starosti o bezpečí svých financí. A i když na hřišti budou padat červené nebo žluté karty, s kartou FreePay Mastercard vám žádný faul nehrozí.

Na rozdíl od běžné platební karty k jejímu používání není potřeba bankovní účet ani jiná forma závazku. Sázky tak můžete provádět anonymně a bezpečně s jistotou, že nikdo nezneužije vaše údaje. A navíc platíte jen tolik, kolik si předem určíte, a máte tak jistotu, že vaše hráčské vášně nepřekročí pomezní čáru a nedostanou se do pokutového území. Jediné, s čím vám karta pomoct neumí, jsou správné tipy na vítěze. O vaši výhru se však postarat umí.

O DOBÍJECÍ PLATEBNÍ KARTĚ FreePay MASTERCARD

Karta FreePay je plnohodnotná platební karta, která ale na rozdíl od kreditních nebo debetních karet není vázána na bankovní účet. Využívá veškeré výhody elektronických financí: přehlednost, dostupnost, flexibilitu, ale zejména bezpečnost, nezávislost a diskrétnost.

Kartu FreePay je možné neomezeně využívat pro výběry z bankomatů nebo pro platby jak u kamenných, tak u online obchodníků po celém světě. Karta FreePay je akceptována v celé síti Mastercard, která v současnosti čítá více než 36 milionů obchodních míst.

Kartu lze zakoupit v jednom z prodejních míst nebo online, následně dobít vkladem na účet nebo bankovním převodem.

Kartu FreePay je dostupná již od 189 Kč a její aktivace je zdarma. Měsíční poplatek činí maximálně 69 Kč. Online platby a platby u obchodníků jsou zdarma, za výběr z tuzemského bankomatu je účtován poplatek 35 Kč. Základní limit karty je 5 000 Kč, roční obrat až 350 000 Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace