Časté otázky

Dobíjecí platební karta je karta, na kterou držitel dobíjí peníze dle potřeby. Držitel karty tak může utratit pouze takovou částku peněz, kterou na kartu dobil. Na rozdíl od běžné karty není dobíjecí platební karta spojena s bankovním účtem.
Předplacená karta FreePay může být použita všude, kde je zobrazené logo Mastercard, tak pro online platby a výběry z bankomatu.
Pro aktivaci své FreePay karty zavolejte na naši klientskou linku na čísle +420 228 880 210. Z možností linky zvolte aktivaci karty FreePay. Automatická linka Vás vyzve k zadání některých údajů vytištěných na kartě. Po úspěšném zadání Vám automat sdělí Váš osobní kód PIN. Tento kód si můžete nechat několikrát zopakovat.
Pro navýšení limitů karty zavolejte linku klientské podpory karty FreePay na čísle +420 228 880 210. Z nabídky linky zvolte navýšení limitů karty. Poté budete spojeni s operátorem klientské podpory, který během chvíle navýší Vaše limity.
Bezpečnost Vašich peněz je pro nás naprosto zásadní. Všechny peníze našich klientů jsou drženy na bankovních účtech v evropské unii. Peníze pouze leží na účtech a nejsou využívány k žádným operacím. Pouze čekají až je využijete prostřednictvím své karty.
Kartu FreePay můžete využívat k výběrům z bankomatů, platbám u obchodníku a online platbám. Kartu je možné využívat jak v české republice, tak v zahraničí.
Přesná struktura poplatků je uvedena v sekci Poplatky a limity těchto stránek.
Vaše finanční historie nemá absolutně žádný vliv na Vaši žádost o FreePay kartu.
Po aktivaci karty FreePay je každému držiteli automaticky vytvořen karetní účet, ve kterém může sledovat historii transakcí a vývoj zůstatku na své kartě. Pro přihlášení do svého ůčtu klikněte na tlačítko "Můj účet FreePay" v pravém horním rohu těchto stránek.
Pro obnovení zapomenutých údajů klikněte na tlačítko "Můj účet FreePay" v pravém horním rohu těchto stránek. Poté klikněte na tlačítko "Zapomenuté heslo" a postupujte podle instrukcí.
Pro obnovu zapomenutého kódu PIN zavolejte naši klientskou linku na čísle +420 228 880 210. Z možností linky zvolte obnovu zapomenutého kódu PIN. Poté postupujte podle instrukcí. Nezapomeňte, že PIN k´d je možné obnovit pouze v případě, že znáte některé základní údaje o své kartě nebo karetním účtu.
V případě ztráty nebo odcizení Vaší karty okamžitě kontaktujte naší klientskou linku na čísle +420 228 880 210. Z nabídky zvolte blokaci odcizené nebo ztracené karty. Poté postupujte podle instrukcí.
V případě blokace karty v důsledku opakovaného zadání chybného PIN, kontaktujte naši klientskou linku na čísle +420 228 880 210.
V případě požadavku na zrušení karty FreePay kontaktujte naši klientskou linku na čísle +420 228 880 210. Poté se nechte spojit s operátorem, který vyřídí Vaši žádost o zrušení. Doporučujeme, abyste před zrušením své karty vybrali zbývající zůstatek a vyvarovali se tak poplatkům souvisejících s vyplacením jinou formou.
Aktuálním zůstatek můžete zkontrolovat v bankomatu. Jednoduše vložte kartu do bankomatu, zadejte svůj PIN a z nabídky zvolte dotaz na zůstatek. Bankomat Vám poté zobrazí dostupný zůstatek. Druhou možností kontroly zůstatku je karetní účet držitele, do kterého se můžete přihlásit kliknutím na tlačítko "Můj účet FREEPAY" v pravém horním rohu těchto stránek.
Karta FreePay je určena pro obyvatele České republiky. Karta není určena pro obchodní potřeby.
Vaše číslo držitele karty je vytištěno v levém dolním rohu karty. Číslo můžete také zjistit v účtu držitele karty, do kterého se můžete přihlásit kliknutím na tlačítko "Můj účet FREEPAY" v pravém horním rohu těchto stránek.
Prepaid Solutions a.s. je společností registrovanou u ČNB jako vydavatel elektronických peněz malého rozsahu.
IDT je naši partnerskou bankou, která má přímý smluvní vztah s Mastercard, kterým zastřešuje naše aktivity.

Aktuality

Úprava Všeobecných obchodních podmínek od 1. prosince 2018

1.10.2018

Vážený kliente, dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 1. prosince 2018 se mění Všeobecné obchodní podmínky.Nejdůležitější úpravy se týkají omezení počtu…

Oznámení o nových Všeobecných obchodních podmínkách

6.3.2018

Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 1. května 2018 se mění znění Všeobecných obchodních podmínek platební karty FreePay. Jedná se o…

Úprava Všeobecných obchodních podmínek

13.11.2017

Vážený kliente, dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 13.ledna 2018 se mění v souvislosti s novelou zákona  o platebním styku Všeobecné obchodní…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace