Dobití karty

Kartu FreePay můžete jednoduše dobít po celé České republice. Dobití můžete provést v hotovosti, převodem na bankovní účet. Níže naleznete informace o každém způsobu dobití.

Dobití bezhotovostním převodem

Vaši kartu ve smluvním režimu „základní limit“ můžete dobít bezhotovostním převodem, na níže uvedené účty, pouze z tuzemského bankovního účtu vedeného na jméno držitele platební karty.  Kartu ve smluvním režimu „nejvyšší limit“ (identifikovaný držitel karty) můžete dobít bezhotovostním převodem, na níže uvedené účty, z jakéhokoli bankovního účtu. Dobití převodem proveďte zasláním dobíjené částky na účet provozovatele karty FreePay. Jako variabilní symbol uveďte ID Vaší karty, které se nachází na její přední straně v levém dolním rohu a je označeno písmeny ID.

K NABITÍ KARTY MŮŽETE VYUŽÍT SLUŽBY NÁSLEDUJÍCÍCH BANK:

BANKA: ČÍSLO ÚČTU:
Komerční banka 115 – 203 539 0247 / 0100

Dobití hotovostním vkladem

Dobití hotovostním vkladem je umožněno pouze na karty ve smluvním režimu „nejvyšší limit“ (identifikovaný držitel karty). Takovouto kartu lze jednoduše dobít vkladem na účet provozovatele karty FreePay u jedné z níže uvedených bank. Jako variabilní symbol uveďte ID Vaší karty, které se nachází na její přední straně v levém dolním rohu a je označeno písmeny ID.

K NABITÍ KARTY MŮŽETE VYUŽÍT SLUŽBY NÁSLEDUJÍCÍCH BANK:

BANKA: ČÍSLO ÚČTU:
Komerční banka 115 – 203 539 0247 / 0100
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace